[]

Gece Priştına

Selam,

Saçma bir şekilde Pegasus saat 23'te Priştina'da oluyor.

O saatte merkeze toplu taşıma ile şehir merkezine geçmenin bir yolu var mı?

 
taksiler komik derecede ucuz
binin geçin

  • Corc  (26.08.19 19:08:56) 
20 € yazıyor her yerde. 130 TL komik derecede ucuz değil benim için.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (26.08.19 19:18:28) 
Taksiden başka yol yok. Ücreti paylaşacak birilerini bulmayı dene uçakta ya da inince havaalanında


  • Bu vaka baya şi  (26.08.19 19:22:38) 
pazarlık yap taksilerle.. 25 eurodan başlamıştı 15 euroya anlaştık. internette 10 euro ya analaştıklarını yazanlar da var. biz kalabalıktık (4 kişi) taksi tutmak uygun geldi.


  • euteamo  (26.08.19 23:15:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.