[]

laptopa ssd taktırmak

lenovo ideapad 500 laptopuma ssd taktırmak istiyorum. güzel bir ssd markası önerir misiniz, hatta mümkünse direkt model verirseniz iyi olur. çok çok büyük olması şart değil ama çok küçük de olmamamalı.

istanbul'da bunu en uygun fiyata en güvenilir nerede yaptırabilirim acaba? dvd sürücüsünü çıkarıp yerine takılıyormuş sanırım, kötü bir görüntü oluşur mu bu durumda?


 
sandisk
kingston dan sasma

mecidiyekoy de var bizim abi
numarasını vereyim

2 secenek
1- dvd cikartarak takma
hic bir kotu goruntusu yok
aynı gorunecek
dvd kapagi kullaniliyor zaten
sadece ssd oluyor

2-eski hdd cikartiliyor
yerine takılıyor
hem hdd hem ssd oluyor
sen yapabilir misin diye baktım ama
www.youtube.com
baya zor acmak
  • kingcyrax  (26.08.19 15:50:39) 
geçen hafta alıp arkadaşın pc ye taktım. fiyatı da iyi: Samsung 250GB 860 EVO SATA 3.0

www.vatanbilgisayar.com
  • teknikekip  (26.08.19 16:27:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.