[]

Domain uzantısı

Daha önce cevap alamadım, tekrar sormak istiyorum.

Firma adı XYZ Media olarak düşünürsek.

xyzmedia.com domain'ini alamıyoruz, dolu.

xyzmedia.co

ya da

xyz.media

Hangisi sizce?

 
.co bence


  • mg3929  (26.08.19 14:16:26) 
Firma adında media varsa uzantının media olması daha akılda kalıcı bence. Co biraz com ile karıştırılabilecek bir uzantı, isim ve uzantı birbiriyle tamamlayıcı değilse (yakala.co gibi) bence gereksiz bir uzantı.


  • Abdurrahman  (26.08.19 14:21:19 ~ 14:21:30) 
xyx.media bence.

ek olarak xyzmedia.net, xyxmedia.com.tr, xyz.com.tr adresleri de güzel.
  • babilbaligi  (26.08.19 14:47:43 ~ 14:48:31) 
.Media bence de .Co dolandırıcı gibi


  • elorelia  (26.08.19 15:21:17) 
firma adi xyz media ise xyz.media


  • supergirl  (27.08.19 01:32:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.