[]

türk telekom fiber internet

Yeni evde sadece bu lanet internetten var, eve bir tane modem getirmişler (ZXhn h298a diyor) sabit telefonu da modeme bağlamışlar. Yani seve seve bizi kullanacaksınız diyor türk telekom.

sormak istediğim: hiç türk telekom internet müşterisi olmadım, yeni tarifelerindeki fiyatları aşırı uçuk. Kampanyalarına baktım, 200 gblık internetleri mantıklı geldi, lakin onda da 200 gb kotayı aşarsanız interneti kesiyoruz diyorlar. Bu internet kesme olayı yasal mı?

Sınırsız alın kafanız rahat etsin (sizi daha iyi söğüşleyelim) diyorlar ama. 24 mbit 200 gb lık paketi uygun gibi gelmişti ama bu internet kesilme olayı hoşuma gitmedi.

bu interneti kullanıp yorum yapabilecek olan var mı? kendi sitesi dışında başka bir yerde kampanyası var mı? vaad ettiği hızı sunabiliyor mu?

 
evet yasal. isterlerse keserler extra kullanım için para verip extra gb satın alırsınız.

tt nin altyapısıyla sınırsız internet veren bir ton firma var. (netspeed, oris, netgalaxy, turknet.....) bunlara bakın.
  • egokalp  (26.08.19 15:54:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.