[]

sokak köpekleri hakkında

gece eve gelirken kapının önünde şirin mi şirin bi köpek gelip musallat oldu bana. mahallede daha önce de gördüm. en fazla 1 yaşında. bayağı sevdim su falan verdim ama balkondan baktığımda hala binanın önünde oturuyor. içim gitti. 100 metre ileride en az 10 tane daha sokak köpeği var ve gelip saldırmaya çalışıyorlar bu yavruya. 2 defa denediler balkondan hoşt moşt dedim gittiler. ne yazık ki lanet olsun ki eve alamıyorum. şu anda hala bakonda oturuyorum. böyle şeyler çok fazla acıtıyor canımı. var mı bi tavsiye? yavru insan hastası işi gücü gelip geçenlere kendini beğendirmek.




 
sokak kopekleri icin tatmin edici bir cozum yok maalesef. barinaklarin hali malum, insanlarin sokak kopeklerine bakisi da malum. ya alip besleyeceksiniz ya da unutmaya calisacaksiniz bence. arabalar ve insanlar arasinda cop yiyerek yasamaya calisiyor garibanlar.


  • n62  (26.08.19 08:30:03) 
Alin ya da sahilendirmeye calisin. Yoksa vicdaniniz sizi birakmiyor.

Bu kadar da sizi sevmis kapinizda yatiyor. Yaziktir. Sosyal medyada Dunya kadar sahiplendirme grubu var.
  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (28.08.19 21:42:52) 
maalesef o günden beri pek göremiyorum. aklıma geldikçe gözlerim doluyor. apartman 4. kat zaten evde 6 kişiyiz. ben hariç kimse istemiyor allah da biliyor ki elimden birşey gelmedi :(((


  • everythingok  (11.09.19 01:17:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.