[]

çok zor bi şarkı sorusu

2014 ya da 2015 olabilir (tarihten emin değilim ama bludfire ile aynı dönem gördüğüm için öyle kalmış aklımda sanırım), saçları dalgalı (maşayla hani saçın ucuna hafif dalga verirsin ya öyle) bi genc abla vardı şarkısı da çok popüler değildi ama bizim tvlerde klibi dönüyordu.

duygusal bi şarkıydı diye kalmış aklımda. bir kelimesini hatırlasam bulucam da top 200 female singers falan diye bile baktım o yıllara kadını bulamadım. bi buldurun be duyuru.

sevgiler.

 
benim aklıma dalgalı saçlı olabilecek 2011-2015 arası ünlülüğünün zirvesini bulan christina perri ablamız geldi bir tek. bak istersen bi.


  • viyana kangurusu  (26.08.19 10:51:26) 
@viyana kangurusu

yok o degil ya, o meşhur zaten. bu dedigim popüler biri bile degil ama klipleri döndü.

buldum beaaaaa Baby Blue - Bump :)))
  • kholat syakhl  (26.08.19 22:54:55 ~ 23:08:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.