Dolar gece yükseldiği zaman nereden bozduruluyor?

Birileri parayı götürdü yorumları yapılıyor da bankaların kurlarında bir değişiklik olmuyor.

İşin özü gece doları nerede bozduruyorlar

Aynı soruyu sormak için gelmiştim, iyi oldu. Ben de merak ediyorum.

  • mahseryerikalabaligi  (26.08.19 04:25:34)
(bkz: forex)
kimse gece üçte iş bankası hesabından dolar alıp satarak kuru etkilemiyor.

  • denek hayatım  (26.08.19 06:45:40)
Böyle dalgalanmalarda deli paralar kazanıp kaybedebilirsiniz, takip ettiğim Forex yatırımcısı dün akşam işlem yaptığı Forex kurumunun TRY'yi işleme kapattığını ve çok önceden verilmiş USDTRY 6,00 üzeri emirlerin hiçbirinin gerçekleşmediğini yazmış. Küçük yatırımcıya hiçbir türlü yedirmiyorlar yani, forex pişmanlıktır.

  • Tutkun  (26.08.19 08:56:10)
Sorumluluk kabul etmeyerek sosyal medyada gordugum birkac mesaja dayanarak bilgi gireyim

-GCM forex'de onceden verilmis otomatik emrinin gerceklestigini yazan gordum
-tfx targettan otomatik emrin calismadigini yazan da var calistigini yazan da var.
  • turkuaz  (26.08.19 09:49:17)
ulan 1 aydır çarşıya çıkmaya üşeniyorum, dolar alamadım. eridi paralar.

  • bonanza  (26.08.19 10:01:30)
Forex +1
Dünya üzerinde herhangi bir piyasa acik oldugu surece forex'te al sat yapabilirsin.

Ek olarak; daha once tıpkı bu geceki gibi cok sert bir harekette gece yarisi verdigim emirler catir catir gerceklesti
ve emirsiz olan pozisyonları da sorunsuz sekilde kendim kapattim. Saniyeler icinde parayi kaldirdim sorunsuz sekilde.
Ama Forex kumardir fikrim sabittir.
  • stavro  (26.08.19 10:03:53)
Küçük yatırımcıya yedirmiyorlar efsanesine inanmaya gerek yok. Gayet de en dalgalı zamanda bile çok rahat al sat yapabildim. Eğer bir Forex şirketi dalgalı zamanda işlem almayıp sizi mağdur ediyorsa bilin ki emirlerin çoğunu girmeyip size karşı oynuyordur. Bu da yakın zamanda tüm paranızın güme gideceği anlamına gelir.

  • synthetic a priori  (26.08.19 11:07:28)
dün gece daha önce emir girenler satmış hep dolarları. altin.in'de yorumlar hep bu yönde. doğru yalan bilemeyiz tabii.

  • spirit crusher  (26.08.19 11:30:02)
mobil bankacılık uygulamalarından 24 saat döviz alım/satım işlemi yapılabiliniyor. mesai saatleri dışında alım-satım fark aralığını banka yüksek tutuyor yalnız ani dalgalanmalarda kayıp yaşamamak için.

  • eran  (26.08.19 12:25:41)
Teb fx

  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (28.08.19 21:44:33)