[]

Bu kedi niye beyle yapiyor?

Bir adet yavru sokak kedisi var. Yavru dedigim cok kucuk degil, ama yetiskin boyutlarinda da hic degil.
Ben otururken surekli arkama geciyor. Pati atiyor sirtima. Pati atarken cogunlukla yatiyor. Ama surekli arkamda. Yanimda cook seyrek duruyor. Goremiyorum arkamda kediyi.

Gecende de yan tarafima gecti ve uzerime sicrayacak gibi oldu ben ona bakarken. Omzuma birden patilerini atti. Yuzumu korumak istedigim icin hemen ayaga kalktim.

Bir de bacaklarimin arasina geliyor hemen. Yuruyorum gitmiyor.

Niye boyle davraniyor? Ozellikle merak ettigim niye hep arkamda duruyor?

 
sürekli ekrana/işinize vs. bakıyorsanız benimle ilgilen oyna demek istiyor olabilir arkanıza döndürmeye çalışarak. yavrular zaten çok enerjik olur ve çok sıkılırlar ilgilenilmezse.


  • su nanesi  (26.08.19 01:12:59) 
Terapiye götürmeyi denedin mi?


  • Bu vaka baya şi  (26.08.19 01:19:06) 
Şuan ergenlik döneminde yani en hareketli olduğu ve oyun oynamayı sevdiği dönemde.Kedilerin oyun anlayışı öyle dürtmeye bayılırlar.Zarar vereceğini sanmıyorum ama tırnakları uzunsa can yakabilir tabii istemeden.Diğer kedilerle oynarkende hep öyledir izlediyseniz.Avcı oldukları için oyunlarıda hep öyle,Genelde arkadan yaklaşıp öyle oynuyorlar.Bu dediğin muhtemelen Akşam vaktidir çünkü o vakitler çok hareketliler.


  • SigmaKlim  (30.08.19 01:18:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.