[]

Balkan Turu

Selam,

Biletimiz Kosova’ya,

Rota şöyle:

Priştina
Prizren
Üsküp
Ohrid
Kotor
Mostar
Sarajevo
Belgrad

Öneriniz var mı? Şurayı da görün, şurayı çıkartın diyeceğiniz?

 
Belgrad'a da gecilecegine gore gun kisiti yok sanirim ya da esnek.

Hazir gitmisken kotor-budva'yi da gorun bari.
  • brkylmz  (25.08.19 17:01:44) 
15-16 gün bu rota.

Priştina-Üsküp geçiş şehirleri.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (25.08.19 17:04:10) 
Üsküpten sadece geçmeyin, görün de güzel şehir, biz de bayramda yaptık ama sadece araçla. Yolunuz tirandan da geçecek sanırım, ohridden kotora giderken. Orayı da görün. Arnavutluğun yolları sıkıntılı yalnız, tek şerit ve dolayısıyla trafikli. Kotora gitmişken tabi aynı rotada budvayı da es geçmeyin. Ohrid çok sevimli bir yer keyfini çıkarın oranın da.


  • mabesa  (25.08.19 17:57:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.