[]

Assos-Behramkale konaklama?

1-3 eylülde assos ve behramkale gezilecek şekilde konaklama için önerileniriz nerelerdir?
Otel ya da lüks arayışımız yok. Bungalov da olur ev tutma da olur. Yatmadan yatmaya gireceğimiz için çok gömülelim istemiyoruz kalacak yere. Aracımız yok ama yakın beldelerde de konaklayabiliriz.
Önerilerinizi bekliyorum.


 
yakın zamanda mia otelde konakladik, mütevazi bir taş ev, fiyat ortalamanın altında ilgi, güleryüz, anlayis ortalamanın üstünde.


  • proteus  (25.08.19 15:03:19) 
arabasız o bölgede ulaşım çok zor.


  • mikahakkinen  (25.08.19 16:31:04) 
taş evler güzel ve ucuz.


  • silver apple  (25.08.19 18:00:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.