[]

the newsroom sarıyor mu?

ilk 26dk yi izledim ama pek sarmadı. erken mi, ikide-üçte sarmaya başlıyor mu
 
bana göre bütün bölümleri sarıyor ama favori bölümüm 4. bölüm.

bence efsane dizilerden biri, keşke daha fazla olsa da izlesek.
  • king lizard  (25.08.19 13:15:09) 
acayip sarıyor valla, tabi politik dizi seviyorsan


  • sameidiot solo  (25.08.19 13:15:17) 
aslinda cok iyi bir dizi ama ben 2 defa yarida biraktim. herkesin sevecegi tarzda degil bence.


  • baldur2  (25.08.19 13:20:24) 
eğer sarmadıysa senin kalemin değildir. çünkü o kadar ilk dakikadan kendini belli eden aaron sorkin dizisi ki sarmadıysa sarmaz..


  • twelfth  (25.08.19 13:24:16) 
bana baya sardı. çok iyi dizi.


  • tinky winky  (25.08.19 14:48:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.