Fiziksel olarak etkileyici bulunmayan biriyle sevgililik

Tanistiginizda fiziksel olarak cekici bulmadiginiz biriyle iliskiniz oldu mu? Nasil yurudu/yurumedi?

Birkaç defa oldu. Yürümedi çünkü friendzonedan öteye gitmiyor.

  • superfluid  (24.08.19 16:02:49)
Bir tanıdığım, sevgili oldu hatta evlendi. En son iğrenmeye başladım, bırak etkileyici bulmamayı dedi. Ve boşandı. Etkileyici bulmama iğrenmeye vardı

  • velvetmorning  (24.08.19 16:04:54)
abazalıktan olmuştu. 1 hafta içinde ayrılmıştım. etkilenmiyorsan zor.

  • tinky winky  (24.08.19 16:21:46)
oldu / balık etli sevdiğimi öğrendim / çok güzel yürüdü / xd

  • hasmetizm 2046  (24.08.19 17:17:09)
tanıştığımda fiziksel olarak çekici bulmuyorsam aklımdan siliniyor.bırak ilişki başlatmak için mesaj atmayı :D

  • bardakigüneşgözlüğü  (24.08.19 18:40:01)
oldu.
yürüdü, sevdikten sonra görmedim.
belli yaştan sonra çirkin de olsa aşık olduğun için yunan heykeli gibi görmüyorsun.
çirkin olduğunu ya da çekici olmadığını görüp, onu öyle seviyorsun sanırım.

bazı şeyleri görsem de, gördüğüm ve bana çirkin gelen ya da en azından çekici gelmeyen kısımlardan olumsuz etkilenmedim.

hayatımda yakından gördüğüm en yakışıklı veya çekici erkek diyebileceğim birinden de hiç etkilenmedim mesela.

ama hem sevip/hoşlanıp, hem de fiziksel olarak özellikle çok etkileniyorsanız, o biraz farklı olabiliyor tabii.
en azından ilk dönemlerde.
  • blatta hiberna  (24.08.19 20:28:36 ~ 20:29:43)
Ortalama beğendiğin yani iğrenmediğin biri olsa bile yürümüyor. Kesinlikle yukarıda söyledikleri gibi arkadaşlık ilişkisi oluyor.

  • ashleybon  (24.08.19 20:49:37)
sevilen kişiyi toptan çekici bulmak gerektiği için abes bir durum bence. olmadı.

  • Apocalypse  (25.08.19 18:22:42)