[]

Sürükkeyici dizi tavsiyeleri

Merhaba,

Bol yolculuk ve sınırlı internetli tatile çıkıcam şöyle sürükleyici, netflixye olup indirebileceğim dizi tavsiyelerinizi alırım.

Sherlock holmes
Breaking bad
La casa de papel
Narcos (son sezonu iyi mi?)

Bunlar izleyip sevdiklerim.
Geçen Bodyguard diye dizi izledim o da güzeldi. Better call saul diziaini bir yerde bıraktım onu da bulup devam edebilirim.

Bu tarzlarda dizi arıyorum.

Teşekkürler

 
blacklist


  • brkylmz  (24.08.19 14:58:40) 
mindhunter


  • elorelia  (24.08.19 15:03:34) 
line of duty


  • absel  (24.08.19 15:12:00) 
good girls'ü izliyorum bu ara, gayet guzel.


  • in vino veritas  (24.08.19 15:14:08) 
Good girlsü izledim sevdim.

Stranger thingsin son sezonu nasıl bu arada?
  • senolll  (24.08.19 15:19:05) 
@senolll Stranger things'in son sezonu Kanal D'de pazar günü sabah saat 11'de gösterilen çocuk karakterlerin dünyayı kurtarma çabalarına benzer bir senaryoya sahip. Cidden çok kötüydü bence. 2 sezonu sevmiştim.

Dizi tavsiyem The Good Place
  • put it in your appropriate place  (24.08.19 16:12:39) 
The Good Place +1 ama son sezonu netflix'te olmayan netflix dizisi.
Mad Men
The Affair
  • kendi helvasını kavuran zombi  (24.08.19 16:19:20) 
Stranger Things yerine Supernatural izleyin.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (24.08.19 18:37:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.