[]

Traş makinesi yerine jilet kullanmak

Vücut kıllarımı traş makinesi ile alıyordum. Teoride kılı kesme yöntemleri ikisinde de aynı. Traş makinesinin de şarjı bitmiş, onun yerine jilet ile kessem gürleşme problemi olur mu ?

Traş makinesi ile düzenli olarak kestiğim için göğüs bölgesi vs. yeterince gür (sakal gibi çıkıyor hatta), ben daha fazla kalınlaşmayacağını düşünüyorum. Fakat bir yandan da daha beter olursa diye de bir düşüncem yok değil. Sizin bu konuda fikriniz nedir ?


 
Sen zaten cevabını vermişsin teoride ikisi de aynı; gürleşme olmaz.


  • angelus  (24.08.19 13:34:19) 
Bunu bırakayım buraya konusu açılmışken
www.reddit.com

  • benbirbenibulup  (24.08.19 13:59:22 ~ 14:02:50) 
gürleşme olmaz da sakal için kullandığın jilet ile göğüs bölgesini tıraş etmek tahriş edebilir başlarda. kadınlar için olan jiletlerden kullan derim. ya da tüy dökücü. o da pratikte aynı şey.


  • elorelia  (24.08.19 14:07:57) 
Kıl dönmesi olabilir.


  • diffarentiationation  (24.08.19 14:36:09) 
bi farkları yok istediğin gibi kes. şehir efsanesi sadece.


  • tinky winky  (24.08.19 14:38:42) 
Kalınlaşma olayı boş muhabbet ama jiletle kesince daha sivri/sert oluyor, rahatsız ediyor.


  • influx  (24.08.19 17:28:29) 
Kadın/vücut jilet kullan +1. Onun dışında fark etmemesi lazım ben hep jilet kullanıyorum.

Dediğim gibi sakal jiletini şiddetle önermem.
  • mirafiori  (24.08.19 22:31:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.