[]

Dijital piyano tavsiyesi

Merhaba Arkadaşalar, küçücük çocukluğumdan beri en büyük hayalim piyano çalmak olmuştur. Bunun için ilk defa somut bir adım atacağım ama maalesef biraz geç de olsa. Orijinal piyanolar için apartman dairesi uygun değil anladığım kadarıyla geniş bir eve, zor bakımıyla uğraşılıcak sabra ve iyi bir paraya ihtiyaç varmış. O yüzden dijital almaya karar verdim. Uzun ömürlü, tuş hissi ve sesi orijinale en yakın bir piyano tavsiyesi istiyorum sizden. Çok fazla marka model var gerçekten anlamıyorum hiç. Buna ayırabilecek bütçem 4.5 -5 bin tl civarı. Bu fiyat aralığında en ideal ürün hangisi acaba? Ya da o parayı vermişlen şu kadar daha ver ömürlük olsun diyebileceğiniz alet varsa o tavsiyelere de açığım.
 
Ydp 143r bakiyorum ben de


  • cedex  (23.08.19 17:35:28) 
gecen burada birisi satiyordu arama kismindan bakabilirsiniz? 5000 kusure yeni idi.


  • turbo sadık  (23.08.19 18:49:27) 
geçen gün burada satan kişi @la traviata. duyuruları içinde arayabilirsiniz.

verdiğiniz bütçe yamaha ve kawai'nin en alt serisi. casio gibi markalarda bulabilirsiniz ama denediğim casio'lar yamaha ve kawai yanında oyuncak gibi kaldı. ne sesi ses, ne tuşesi tuşe.
  • kibritsuyu  (23.08.19 21:43:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.