Hediye için saat?

Özellikle hanımların yorumlarını almak istiyorum, hediye etmek için bu saat nasıl sizce? siz şimdi hediye edilecek kişinin tarzını marzını soracaksınız ama genel olarak bakın işte :)

www.saatvesaat.com.tr

genel olarak güzel akmaz kokmaz bir saat. altın ve gümüş renginin bir arada olması gözümü tırmaladı bir tek ama bazısı da öyle seviyor. hediye edeceğin kişi çift renk takı kullanıyorsa al, kullanmıyorsa alma.

  • evde liyakat kalmamis  (22.08.19 14:24:20)
bu arada 1000tl'yi geçmeyecek önerilere de açığım

  • bobinhoo  (22.08.19 14:25:37)
www.saatvesaat.com.tr
bence bu daha güzel. hem saat takmayı seviyorsa altın ve gümüş rengi mutlaka vardır. bu daha değişik olur.

  • elorelia  (22.08.19 14:43:40)
daha iyisi bulunabilir ama fena değil bu da.

  • candide  (22.08.19 14:49:45)
Ben bu saati denedim şık duruyor kasa olarak fakat ben altın ve gümüş rengini aynı anda kullanamam mesela. Hiç hoşlanmıyorum.

Şimdi elorelia’nın önersine baktım da. O kesinlikle daha güzel.
  • irene  (22.08.19 14:50:00)
saat hoş, fena değil. ama mesela benim gibi sadece ipincecik kordonlu saatler takan biriyse kullanmaz bu saati.

madem öyle büyük bir bütçen var, project watches saatlerini incelemeni öneririm. çok orijinal tasarımları var.
  • fragile lady  (22.08.19 14:56:46 ~ 14:57:31)
Gayet güzel bir saat. Önemli olan zerafeti zaten. Skagen kullanıyorum ben de. Kadın saatleri zarif ve dayanıklı. Bence alın

  • helena  (22.08.19 15:09:39)
evet altın ve gümüş rengi bir arada pek beğenilmiyor sanırım. @elorelia'nın önerisini bir numaraya çekiyorum o zaman bir de mağazadaki kızın kolunda bakayım saate. hepinize teşekkürler...

  • bobinhoo  (22.08.19 15:32:09)