[]

Mobil Modem seçiyoruz

Selamlar.

Data hattı üzerinden internet yayını yapacak bir mobil modem arıyorum. Kendi pili olsun, hattı takayım wi-fi olarak yayın yapsın istiyorum.

Eski telefondan hotspot yapmak mümkün değil, verimli çalışmıyor çünkü. Annem kullanacak, sorun çıksın istemiyorum.

4g desteği olması hızı çok fark ettiriyor mu?

Bi buldurun be.

Teşekkürler.

 
tp-link'in vardı bende, fena değildi.
günlük işler için 3g yeterli

  • passion rules the game  (22.08.19 11:24:37) 
www.tp-link.com

vodafone ile baya verimliydi. dağlık arazi, köyde...
  • qobel  (22.08.19 11:41:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.