[]

Parklardaki spor aletleri

Park içine konan halka açık aletler kimin sorumluluğunda acaba? İlçe belediye park ve bahçelerin iş tanımına baktım, bu konuyu göremedim.
 
Belediyeye ait. Mesela Beşiktaş'ta bi parktaki spor aletlerinde bir sıkıntı varsa ya da parka spor aleti koyma talebiniz olacaksa, Beşiktaş belediyesiyle iletişime geçeceksiniz.


  • angelus  (22.08.19 09:57:45) 
park kime aitse onun sorumluluğunda. mesela istanbul anadolu yakasında sahil şeridindeki parklar ibb'nin diğerleri ilçe belediyelerinin.


  • nrmnm  (22.08.19 10:12:10) 
ilçe ya da büyükşehir olabilir. çünkü ilçelere büyükşehir belediyeleri de park yapıyor doğal olarak. sorumluluk park bahçeler müdürlüklerinde. şikayetin varsa belediyene twitter'dan yazmayı deneyebilirsin.


  • duster  (22.08.19 12:32:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.