Mama sandalyesi?

1. IKEA ANTILOP www.ikea.com.tr
2. Lava Baby www.hepsiburada.com

sizce hangisi ve neden?
300TL ye kadar ek önerilere de açığım.

ikea klasiktir
cabuk temizlenir ıslak mendille
digeri pislik icinde kalacak cocuk sıcacak kusacak yemek bulasacak
ikea ile iki cocuk buyuttum
  • kingcyrax  (22.08.19 10:20:53)
ikea ayaklari hic saglam durmuyor, ayak gergileri yok, bir sure sonra plastik alanlar esneyebilir

oburu daha saglam duruyor

alternatif
www.e-bebek.com
  • exlibris  (22.08.19 10:28:26)
ikea antilop.

bizim sıpa onunla büyüdü, inanılmaz sağlam. hala taş gibi duruyor. yarın bir sıkıntı olursa tepsi kısmını yeniden alabiliyorsun. temizliği kolay, bulaşık makinasına atmışlığım var komple.

taşıman gerekirse işin son derece kolay. lazım olursa küçükken kullanmak için ilave destek minderi var.
  • babilbaligi  (22.08.19 10:53:35)
iki çocuğumda da antilop kullandım-kullanıyorum.

temizliği pratik. sağlam (üstteki duyurudaşın dediği gibi plastik esnemesi gibi hiçbir problemle karşılaşmadım, karşılaşanı da duymadım). ön tablası ayrıca satılabiliyor. ön tablası eskirse veya canınız istediği zaman değişebilirsiniz.

bana göre tek dezavantajı, ayakları koyma yerinin olmaması, ayakları sallana sallana yorulabiliyor. onda da şöyle bir şey var yalnız, ayak koyma yeri olunca da bu sefer çocuk ona basıp ayağa kalkmaya çalışabiliyor, düşme tehlikesi doğuyor o zaman da.
  • yemrem  (22.08.19 10:54:22)
IKEA çok kullanışlı. Ayakları çıkabiliyor kolaylıkla, sağa sola götürebiliyorsun. Tatile yazlığa vs.
Ancak yaş ilerledikçe tehlikeli hale geliyor, içinde ayağa kalkabilir, sallana sallana devrilebilir, o anlamda riskli. İlk zamanlar için (ya da ileriki yaşlarda sürekli yanında bulunmak koşulu ile) rakipsiz.

  • stanley weber  (22.08.19 12:28:18)