[]

Beğendiğiniz klarnet taksim

Soru başlıkta beğendiğniz klarnet taksimleri bekliyorum.
 
Video başlığında İsmail yazıyor ama bildiğim kadarıyla, Selim's Anatomy olmalı bu taksim: www.youtube.com

Onun haricinde, şunu bırakayım: www.youtube.com

Selim Sesler'i yazacak daha kim bilir kaç kişi çıkacaktır. Klarnetin ordinaryusu da deniyordu galiba kendisine ama emin olamadım şu anda.
  • tel tokasini duzelten samuray  (22.08.19 01:58:46 ~ 01:58:59) 
youtu.be bu video da 4:50 den sonra. ben cok begeniyorum. mustafa kandirali var. selim sesler var. var da var. ofise gidince yazarim.


  • catch  (22.08.19 07:38:52) 
Düttürü Dünya filmindeki dansöz sahnesi. Her kim çaldıysa çok güzel çalmış.

alkislarlayasiyorum.com
  • heidi'nin dedesi  (22.08.19 07:57:40) 
  • jolietjake  (22.08.19 09:28:26) 
laço tayfa - harmandalı

www.youtube.com

girişindeki taksim güzeldir
  • paranoyak kedi  (22.08.19 09:38:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.