[]

Mahallemizde bir katil yetişiyor

Evimizin arka sokaklarında patileri ve kafaları kesilmiş 4 tane kedi bulundu. Dikkatimizi çekiyor mahalledeki kediler eksilir oldu zaten Son zamanlarda, belki öldürülen ama bulunamayan başka kediler de olmuştur. Sanırım öldürmeden önce işkenceye de uğramışlar. Detaylı yazamayacağım içim çok kötü oluyor ama bunu yapanı nasıl bulabiliriz. Ailemin yaşadığı yer küçük bir sehir ve çevrede çok az ev var. Mahalledeki insanların şüphelendiği 11 12 yaşlarında bir çocuk var ama kimse emin olamıyor çünkü kimse yapılırken görmemiş.

Fikirlerinizi bekliyorum.


 
Lütfen bulunan kedilerin fotoğraflarını çekip acilen polise başvurun,
hayvanlara adalet derneği var örneğin, onlara da danışın. eminim yol göstereceklerdir.

hayvanlaraadalet.org
  • kahveictim  (21.08.19 20:06:27 ~ 20:07:16) 
Bu çok ama çok ciddi bir mesele. Seri katillerin hepsinin geçmişine bakıldığında muhakkak hayvan öldürme, hayvanlara eziyet etme hikâyeleri bulunuyor. Seri katillerin çocukluklarına dair üç ayırıcı özellikten en çok önem atfedileni de hayvanları öldürme, eziyet etme. Sevil Atasoy bu konuda farkındalık yaratmaya çalışıyordu. Twitter’dan falan ona ulaşabilirsiniz belki.


  • microfiction  (21.08.19 23:28:32) 
Konuyla ilgili ne yaptınız acaba?
Olumlu bir gelişme var mı?

Bu arada geçici bir çözüm olarak o bölgedeki kedileri güvenli ve mama bırakılan bir bölgeye götürebilirsiniz.
Sözlükte başlık da açılabilir dikkat çekmek için.
Ayrıca sözlükte istenc nickli yazar arkadaşa da danışın mutlaka. Kendisi avukat ve hayvan hakları konusunda çok bilgili.
  • kahveictim  (26.08.19 00:05:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.