İş için bilgisayar önerir misiniz?

oyun oynanmayacak, autocad gibi yoğun programlar kullanılmayacak.

istenilen özellikler:
yıllarca kullanılabilsin.
hafif olsun.
hızlı olsun her anlamda.

ihtiyacın macbookair olduğunun farkındayım ama en ucuzunun 9k olması o ihtimali ortadan kaldırıyor gibi.

bütçe 6-7k. ikinci el ihtimali yok.

teşekkürler.

İhtiyacınız macbook air değil ki thinkpad. X serisine göz atın.

  • Tears of Devil  (21.08.19 10:41:15)
ihtiyaç MacBook Air, fiyat o kadar değil.

www.hepsiburada.com

edit: bu arada bütçe müsaitse @wrench'in önerdiği bilgisayar da gayet güzel. m2 ssd kullanan bilgisayar serilerinden şaşma diyorum.
  • babilbaligi  (21.08.19 11:14:13 ~ 14:20:19)
al hocam
thinkpad x1
ucarsin
macbook diye yıllarca kafa sisirdiler
ssd li 8 gb ram li herhangi bir windows pc senin isini gorecektir
ama altını ciziyorum
SSD
  • kingcyrax  (21.08.19 11:34:54)
Yıllarca kullanacağım diyen insana ekranı 1080p bile olmayan üç yıl önce çıkmış Macbook mu öneriyorsunuz?

Soruya gelince iş bilgisayarlarının fiyatları genel olarak uçuk. Bütçeniz uygun olsa Dell XPS 13 ya da 15 öneririm ama bütçeniz ne ona ne de Lenovo Thinkpad serisine yetmiyor. O yüzden alternatifleri düşünün. Yüksek özellikli, hafif ve şarjı çok dayanan şu bilgisayar var:

urun.n11.com
  • synthetic a priori  (21.08.19 11:44:17)
  • wrench  (21.08.19 12:04:23)
ThinkPad veya asus ama ssd mutlaka olsun. Birde kasa hafif olsun.

  • Topalordek  (21.08.19 16:09:56)
Huawei matebook 13'e de bakın 5080 liraydı en son

  • alive2017  (21.08.19 17:37:23)