[]

Bluetooth Aux Araç Kiti

Arabanın aux girişi var ama bluetooth özelliği yok. Kablo almak yerine bu kitlerden alsam olur mu? Kullandınız mı? Çok mu dandik acaba

www.trendyol.com


 
Neden dandik olsun ki? Arabanız dandik bluetooth u olmadığı için. Aux araç kitleri dandik değil, kullanan çok insan var.


  • Tears of Devil  (21.08.19 10:42:36) 
xiaomi al hocam, bunlar bence dandik olabilir. xiaomi kullanıyor arkadaşım ondan baya memnun.


  • ayin yazari  (21.08.19 10:52:10) 
bire bir bunun aynısını kullanıyorum. müzik dinlerken bir sıkıntı yok, gayet başarılı. fakat mikrofonu dandik, konuşurken ses karşıya bir tuhaf gidiyor. derdin telefonla konuşmak değilse gayet iş görür.


  • babilbaligi  (21.08.19 11:15:24) 
babilbaligi +1

ben de aliexpress'ten almıştım. çok kaliteli değildi. ama müzik dinlerken gayet iyi iş görüyordu. telefon görüşmesinde sıkıntrı oluyor. çünkü benim aux girişi alt kısımdaydı (sattığım araç) o nedenle sesim gitmiyordu karşı tarafa.

bir de sevmediğim tarafı şu idi: şarjı çabuk bitiyor. aracın çakmaklığından şarj etmek istediğinde de tiz bi gürültü geliyor sürekli hoparlörlerden. bu nedenle arabada taşıdığım powerbank ile şarj ediyordum.
  • himmet dayi  (21.08.19 14:09:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.