[]

a moment of innocence (nun va goldoon) indirmek

bildiğim sitelerde orijinal ve ingilizce adlarıyla arattım ama inebilen bir versiyonunu bulamadım. daha doğrusu bir tane buldum o da rusça dublajlı çıktı. bilen bulabilen olursa çok sevinirim link paylaşmak yasaksa mesaj da atabilirsiniz.

edit: dublajsız kaydı da varmış inen versiyonda @hasmetizm hatırlatmasıyla bakınca farkettim. silmiyorum yine de belki izlemek isteyen biri görür diye.


 
kanka google dene bir dahakine, tr altyazılı halini buldum yutupta xd.

düzgün torrent bulamadım ama. buldum da seed yok.

www.youtube.com
  • hasmetizm 2046  (20.08.19 21:50:44 ~ 21:51:12) 
torrent aradım hocam torrent bulamazsam nete bakıyorum. ben de ondan bahsediyorum zaten seed olmadığından inmedi hiçbiri.


  • semaforo de medianoche  (20.08.19 22:15:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.