saç düzleştiricisi tavsiyesi

11 yıllık saç düzleştiricim bu sabah daha fazla dayanamadı. şimdi tek hamlede saçı düzleştiren,elektriklendirmeyen saç düzleştiricisi önerilerinize ihtiyacım var.saçlarım kalın dalgalı sayılır, çabuk şekil alır. teşekkürler şimdiden.

remington s6505 aldım hanıma memnun. 3-4 aydır kullanıyor. öncesinde bim'e gelen 70-80 tl'lik fakir marka bir ürün almıştım. hiç beğenmedi. onun modelini bilmiyorum verdik birine.

  • rosencruz  (20.08.19 15:12:24)
Arzum buka iyonlu saç düzleştiricisini tavsiye ederim.

  • bitse de gitsek  (20.08.19 16:20:45)
eşim bunu kullanıyor. her seferinde ne kadar muhteşem bir alet olduğundan dem vuruyor.

www.hepsiburada.com
  • teritori  (20.08.19 16:55:22)
ventoso diye bir marka buldum cok asiri iyi yorum vardi hakkinda ama parasinin karsiligini verecek kadar mucize cikmadi. bence pahaliydi cunku.

remington kullanirdim ondan once sleek and curl. gayet memnundum, bi on sene kullandim nerden baksan ve hem curl yapiyordum hem de duzmduz. hayatimi kurtaran icat oldu resmen. plakalar soyulmustu artik ve yenisini almam gerekiyordu.

ustunde ipekli gibi olanlardan var arkadasimda ve memnun degildi. yine remington.

ventoso kotu degil ama simdiki aklim olsa remington alirdim yine.

kardesime de fakir almistim yillar once. 2 sene sonra bozuldu.

ablamda braun var. elimi agritiyor o kullanirken.

benim icin onemli olan kablosunun kalin ve yuvarlak olmasi, plaka kilidi olmasi zira acik durunca tasimak zor oluyor. cok zor kapanmamasi ki eli agritmasin.

en iyisi bir magaza gezin once gorsellik icin sonra bence yapistirin bi remington
  • supergirl  (20.08.19 19:40:04)