[]

Beyaz eşya değişim kampanyası

Merhaba! Bildiğim markaların sitelerine baktım ama pek bir şey bulamadım bir de size sorayım dedim. Bu aralar aktif olan bildiğiniz eski beyaz eşyayı getir/yenisini indirimli al tadında kampanyalar var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler!
 
o kampanyalar genelde şişirme oluyor
istediğiniz makineyi alıp eskisini hurdacıya verme/satma opsiyonunu da değerlendirin derim
şu an kampanya yok, ben hurdacıya verdim kurtuldum
  • superb  (20.08.19 13:49:27) 
elimde kalmasın diye diyorsan, bedelsiz olarak alırlar.


  • sutlu nescafe  (20.08.19 14:40:56) 
Elimdeki eşyalar çalışıyor ama eski. İki sene önce eski ev arkadaşımdan satın almıştım, o da büyük ihtimal ikinci el almıştır zamanında. Satsam satılmaz. Yeni bir çamaşır makinesi almak istiyorum belki eskisinin bir yardımı dokunur bir indirim sağlar falan diye düşündüm. Bir de bulaşık makinesi var elimden çıkarmak istediğim. Bağış olayını araştırdım ama pek bilgiye ulaşamadım. Bir üniversite yakınında oturuyorum eğer olmazsa gelip almasına öğrencilere veririm diye düşündüm. Olmadı dediğiniz gibi yaparım artık.


  • peki madem  (20.08.19 15:19:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.