Galiba depresyona giriyorum

Böyle mal mal oturmuş dışarıyı izliyorum
Hiç birşey yapasım gelmiyor, yapılacak onca şey varken, iş başvurusu da yapmam gerekiyorken
Dün de bir duyuru açmıştım odaklanma sorunu ile alakalı
Hala aynı moddayım , depresyona giriyorum sanırım
Bi istek gelmesini bekliyorum galiba içime , bişey olmasını istiyorum beni harekete geçirecek
Ama olmuyor işte, sanki öküz oturmuş gibi oturuyorum.
Siz ne yapıyorsunuz nasıl ateşliyorsunuz kendinizi

bende de oluyor ama yapılacak şeyleri beynimde yük gibi hissediyorum, yap da hafifle diyip aradan çıkarıyorum. yoksa birikip daha da rahatsız ediyor, diğer yapılacakları da engelliyor. en iyisi kendinizi zorlayın, bittikten sonraki rahatlığı düşünüp işe koyulun. yap gitsin hocam

manzara da iyiymiş, ben olsam ben de öyle oturur kalırdım
  • MtKrt  (20.08.19 13:14:04 ~ 13:14:39)
sen dayak istiyosun :))

  • bardakigüneşgözlüğü  (20.08.19 15:01:57)
o motivasyonu beklerseniz daha cok beklersiniz. oyle bir dunya yok ne yazik ki. sizi motive edecek tek sey kendinizsiniz.
depresyon boyle kolay girilip cikilabilen bir sey degil, bazi gunler daha dusuk hissederiz, bazi gunler daha keyifli. once bunun depresyonla ayrimini yapmak lazim. dusuk hissetmeniz de gayet normal, kendinize izin verin, bugun boyle hissediyorsunuz ama dusuncelerinizi odaklamaya calisin. genellikle dusuncelerimizi odaklayamadigimizda, her sey ustumuze ustumuze geliyormus gibi hissederiz. bu kotu bir sey degil, onemli olan bu duygunun sizi esir almamasi. bugun izin verin kendinize, yarin yavas yavas yapmaniz gerekenlerin bir listesini yapin, her gun iki uc kalem silmek iyi gelecektir, cikin disari dolasin, keyifli muzikler dinleyin. siz kendinizi motive edip yukari tasimazsaniz kimse tasimaz, kendinize emek vermelisiniz.

  • songforsomeone  (20.08.19 15:15:24)
Jiu-jutsu kursuna yazıl kanka. Bomba gibi olacaksın.

  • komando kani var bende  (20.08.19 15:21:15)
Öyle evde depresyona can kurban. Hiç sıkılmadan ben de tüm gün mal mal dışarıyı izlerdim biliyor musun.

  • Avoiding The Puddle  (22.08.19 12:49:04)