[]

cumartesi evleniyorum

dostlar düğün müziklerini henüz ayarlayamadım.bi el atın yardımcı olun.giriş,dans ve genel(daha başka ne var bilmediğimden genel yazdım) müziklerinde önerilerinizi bekliyorum.hiç anlamam bu işlerden.
 
giris muzigi enya - only time www.youtube.com

bu da dans muzigi olabilir can't help falling in love you www.youtube.com

bu da joker www.youtube.com
  • exlibris  (20.08.19 12:22:38 ~ 12:29:18) 
hayırlı olsun. spotify'da konuyla ilgili bir sürü playlist var, oradan zevkine göre bir ayarlama yapabilirsin.


  • bazenuyur  (20.08.19 12:23:26) 
iron & wine - flightless bird, american mouth


  • theseachange  (20.08.19 12:23:51) 
öncelikle iki tane dans müziği seçmen lazım, aklında olsun. ilkinde sadece siz dans ediyorsunuz, ikincisinde diğer çiftler de çıkıyor.

bizim ilki şu www.youtube.com
ikinci fikrimin ince gülü
  • elorelia  (20.08.19 12:34:38) 
  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (20.08.19 13:22:22) 
vasame - www.youtube.com
mil pasos - www.youtube.com

  • japon askeri  (20.08.19 13:24:09) 
İncesaz - Peşindeyim
Bir düğünde duymuştum. Hoşuma gitti.

  • ceyhan prensi adana  (20.08.19 21:46:08) 
Geleceğe Dönüş fanatiğiysen Earth angel :)

www.youtube.com
  • komando kani var bende  (20.08.19 21:58:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.