İş yerindeki kıza açılmak

1 seneye yakın aynı ofisteyiz. Kızın bana karşı bişey hissettiğini sanmıyorum hatta sinir oluyor bile olabilir. Fakat iyi bi kız kötünün iyisi yani benden 1.5 yaş büyük. Askere gitmeden kıza açılmayı düşünüyorum ben askerdeyken düşünsün. Ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Aynı ofisteyiz günlük muhabbetimiz az da olsa benim zorlamamla oluyor. Mesajla mı söyleyim yüz yüze mi yoksa arayarak mı? Haftasonuna kadar vaktim var.

büyük yanlış güzel kardeşim, kız sana ölüp bitse bile eğer o iş ortamında uzun süre olacaksan aynı ofisteki insana bulaşmayacaksın.

  • bobinhoo  (20.08.19 10:06:42)
bir seyler olacak olsa bir sene icinde olurdu zaten. sana bir sey hissetmedigini kendin de yazmissin. bu durumda soyleyecegin sey senin rezil olmandan baska bir seye yaramaz.

ayni ofiste olmak hele buyuk sıkıntı. aman ha...
  • tabudeviren  (20.08.19 10:19:11)
Ben de yapma demeye geldim.

  • pati  (20.08.19 10:19:43)
Yapmasam da sapık gibi kızı kesip duruyorum gerekirse bölüm değiştiririm

  • sordum soruyu  (20.08.19 10:23:00)
Yapma kanka rezil olursun.. denizde kum dünyada kız yaw milyarlarca var! başkasını bul

  • '  (20.08.19 10:24:58)
verdiğin detaylara göre olumlu bir sonuç çıkması sence muhtemel mi?

  • orijinal nick bulamadim  (20.08.19 10:25:14)
Böyle saçma açılma sebebi duymamıştım daha önce.

  • inawen  (20.08.19 10:26:35)
Bence de olumsuz olacak ama içimde kalmasından iyidir bölüm değişimini bile göze aldım

  • sordum soruyu  (20.08.19 10:26:38)
Iyi de kiz sana sinir oluyorken acilmanin ne manasi var? Acilip red yiyip askere gidersen oh gitti de kurtuldum der arkandan kesin.

  • somethinginthewayshemoves  (20.08.19 10:32:31)
Ne pessimist ne kuruntulu insanlarmissiniz. Sevdiğin kıza açılınca niye rezil olunuyormus. Bu zaten hayır der diye açılmazsam pişman olacağımı düşünüyorum. Siz yapma etme diyeceğinize güzel bi açılma önerisi verin

  • sordum soruyu  (20.08.19 10:39:47)
Askerdeyken düşünsün mü? Millet askerde kocasını aldatıyor mübarek ne düşünmesi.

  • valentinov  (20.08.19 10:48:02)
Kalede kaleci var diye sut cekmeyelim mi? Kahveye davet et orda sole

  • all girls dream  (20.08.19 10:51:28)
Askerde kafanı duvarlara vuracak uykunu kaçıracak güzel bir anı olur. Bence yapmışken en beterini yap, ofiste kızın önünde diz çöküp benlen evlenir misin de. Sen dönene kadar gülerler.

  • windows95  (20.08.19 11:38:58)
Kızı her gördüğümde içim gidiyor

  • sordum soruyu  (20.08.19 13:51:52)
abi şu an psikolojik durumun normal değil. asker gidişi oluyor böyle haller. kendini çaresiz hissediyor insan, ilk gördüğüne tutunuyor. ama bak buradakiler de sen pişman olmayasın diye diyor bunları. Sen askere gitmeyecek olsan bu kızı sallayacaktın bana başka kız mı yok diyip hayatına devam edecektin. şimdi içinin gitmesi falan komple askerlik kaynaklı. Bu da bitecek döneceksin hayatına. rezil olmak sıkıntı değil ama sen orda olmayacaksın kafada daha da büyütürsün kafayı yersin pişmanlıktan.

  • windows95  (20.08.19 14:59:33 ~ 15:00:22)
deneme bile .

  • KendineAteist  (20.08.19 15:04:09)
3 sene önce tamda 2016'nın haziran ayında bende bu salaklığı yapmıştım. En basitinden içimdekileri kusar rahatlarım diyordum. Gittim aynı işyerindeki kıza açıldım.

Sonuç tam bir hüsran oldu. Her gün suratını gördüm. Çok kötüydü. İşyerinde ayrılıncaya kadar baya bir sıkıntı yaşadım.

Yapma güzel kardeşim. Etme, boşver bu sevdadan üzülürsün.
  • komando kani var bende  (20.08.19 15:09:45)
Asıl söylemezsem pişman olurum. sanki tecavüz edeceğim sizin yüzünüzden vazgeçeceğim nerdeyse peki bu fırsat elimden kaçarsa bana başka kız bulabilecek misiniz?

  • sordum soruyu  (20.08.19 15:12:09)
bak kendin yazmışsın bana başka kız bulabilecek misiniz diye. senin derdin o kız değil askerde tutunacak dal. Sen bu hareketi yaptığın anda zaten o dalın da kırık olduğunu göreceksin ya neyse. git açıl ama sonuçtan haberdar et bak burda bekliyoruz.

  • windows95  (20.08.19 15:14:24)
Kız seninle aynı pozisyonda mı yoksa sen onun yöneticisi falan mısın?

  • glide  (20.08.19 16:16:45)
Kızla pozisyonumuz aynı 1 senedir bildiğim biri evlenmek için özellikleri taşıyor hoşlanmasa bile teklif edince beni rezil etmesi onun karaktersizligidir ama nasıl teklif ederim bilmiyorum fikir almak için yazdım kız beni umursamıyor bence

  • sordum soruyu  (20.08.19 16:24:55)
açıl da ebeninkini gör.

  • alt4y  (20.08.19 16:26:15)
hacı naptın bekliyoruz

  • windows95  (23.08.19 21:12:51)
yapma güzel kardeşim. huzursuzluk yaratma.

  • e haliyle  (23.08.19 21:17:54)
yanlis hamle olur bence bulasmayin.
isyeri ve ayni siniftan kisi ile birlikte olmak iyi degil.
edit gerci soyle 25 saniye okudum herkesi de sadece isine geleni isaretlemissin. sen her seyi hakediyorsun. vazgectim acil sen.
  • turbo sadık  (23.08.19 21:21:41 ~ 21:24:16)
naptın yav merak ediyoruz, olumsuzsa gülmicez valla bak. hepimiz en az bir kere reddedilmiş insanlarız

  • windows95  (28.08.19 13:45:01)
Harbiden yaw ne oldu acaba?

  • komando kani var bende  (28.08.19 19:13:35)