Fethiye+Marmaris+Bodrum

Sizce 8 gecelik bir tatil için yukarıdaki sıralamada gece sayıları kaç olmalı.

Bodrum olmasa da olur

fethiye - 0,5 gün
marmaris - 2 gün
bodrum - kalan günler
  • vladimirdökümov  (19.08.19 23:47:23)
Bekar olarak değilse fethiyeye 2 gün yeter, geri kalan günler zevke göre. Bekarsan bodrumu salla fethiye ve marmarise eşit dağılım yapardım.

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (19.08.19 23:47:35)
Süreyi kısaltın, iyi otellerde kalın. Bodrum'u iptal edin hatta gerekirse, 1 gün yol + 2 gün fethiye + 2 gün Marmaris olarak planlayın. Eğer oteller iyi olursa epey keyif alırsınız, plajı vs olmayan bir yere giderseniz ciddi çile olur, suriyelilerle beraber denize girersiniz (ölüdeniz'de mesela)

  • roket adam  (20.08.19 00:07:34)
1.5 gün fethiye.

3 gün marmaris

3 gün bodrum.

Marmariste yaşıyorum.
  • bialo czerwoni  (20.08.19 00:14:43)
3 gün bodrum eziyet 3 gün marmariste rahat edersin, fethiyede bi bok yok gitme

  • mikahakkinen  (20.08.19 01:41:38)
bu sene fethiye'de otelde kaldim.
iki gun fethiye calis plajina gittim.
otelden ayrilmadan, iki gun oludeniz'e gittim. (sabah git aksam gel)

tavsiye ederim.
  • tabudeviren  (20.08.19 10:37:23)
Fethiye 1 gün
Marmaris 4 gün (Tekne turu (Gebe kilise, Çiftlik koyu olan ve akvaryum, lacivert, ince kum..) + Akyaka + Orhaniye)
Bodrum 3 gün (Torba+Gümüşlük+Yalıkavak+Akyarlar+Göltürkbükü+Merkez)
  • tiny penny  (20.08.19 10:52:34)