[]

dr sacchi kedi mamasını nasıl bilirsiniz?

Merhabalar, sokaktaki canlar için milo marka (www.hepsiburada.com) mama alıyorum her ay


ama fiyat performans olarak dr. sacchi (www.hepsiburada.com) uygun bir mama mıdır ne dersiniz? bir de mamanın tanecikleri büyük boyda mıdır, bizim canların ağzı küçük kocaman tanecikli mamaları yerken zorlanıyorlar.

Linkleri bok gibi verdim idare ederseniz sevinirim.

 
Ben de sokaktaki kediler için mama alıyorum. Tam bir yılan hikayesi benimki.

Bazen Mito(tavuklu olanından), bazen Micho alıyordum stok durumuna göre. Bir ara temizmama.com'un anormal zammından dolayı kendimce protesto ettim. Markamama.com'dan Luis aldım. Onun da içeriği değişti. İçerik değişikliğinden sonra yemediler bayağı. Sonra temizmama.com'a döndüm mecburen. Micho'yu da Mito'yu da severek yiyorlardı. Yine zam gelince Dr. Sacchi deneyeyim dedim. Taneleri büyük değil, tam sizin canların ağızlarına göre. Ama benimkiler bu mamayı iştahla yemediler, aç oldukları için mecburiyetten yiyor gibiler. Çok fazla kedi var. Normalde 15 kg.lık bir paket 10 günde bitiyordu. Dr. Sacchi 15 günü geçti, hala azıcık var. O yüzden yine Micho ve Mito'ya döneceğim.
  • siyah noktali film  (19.08.19 19:38:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.