[]

S Sport Plus Üyelik

Selamlar,

Her genç gibi "Premier Lig" izlemek istiyorum ve digitürk'e bulaşmadan en ucuz yollu "s sport plus" alma fikri cereyan etti.
Aranızda kullanan var mı? Varsa ne gibi tavsiyeler verebilir.

 
tavsiye ne anlamadım ama izleyeceksen al, bir sıkıntısını görmedim
görüntü çok kaliteli değil

  • passion rules the game  (19.08.19 16:24:31) 
ben aldım hocam istersen ortak kullanabiliriz. futbolla aram fazla yoktur, f1 için aldım. üyelik dün başladı


  • cassey  (19.08.19 16:26:32) 
tivibu'da da var S Sport.


  • heritage  (19.08.19 16:30:55) 
@possion, yorum bekliyordum açıkçası; benim için görüntü kalitesi önemli, mesela tv ye bağladın mı? Tv ye bağlanınca görüntü nasıl?


  • jenasinans  (19.08.19 16:31:06) 
turkcell abonesiysen tvplustan üyelik al. hem ssport hem sport 2 hemde bundesliga tv var.


  • mikahakkinen  (19.08.19 17:47:27) 
apple tv üstünden projektörle izliyorum ben, yani öyle çok kötü diyemem tabi ama 1080p değil. küçük ekranda fazla rahatsız etmez gibi.
tvplus daha mantıklı olabilir bu arada, turkcell beleş veriyor bilmemne tarifesine, görüntü daha iyi.

  • passion rules the game  (19.08.19 18:34:05) 
fiber internet olan yerlerde ancak TV+ hizmeti alınabiliyormuş.


  • jenasinans  (19.08.19 19:42:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.