[]

şu banu alkan filminde başta çalan şarkının adı ne?

www.youtube.com

türk yapımı gibi geliyo bana çok komik çünkü melodisi falan.


 
Leila (the Queen of Sheeba), Dolly Dots grubuna ait. Hollandalı kız grubu, tam da 80'lerin başı tarzında, etkilenmişlerdir, zaten şarkının adı leyla, queen of sheeba dediği de saba melikesi, ezgilerin ortadoğu ezgisi olması, tema gereği de akla yatkın.


  • cedilla  (18.08.19 23:04:31) 
peki bu sarkinin muzigi hangi Turkce sarkida kullanilmistir? ozellikle nakarat kismi tanidik geldi.Bir sarkidan hatirliyorum ama bulamadim


  • turkuaz  (19.08.19 04:31:44) 
yerli versiyonu da şu :

nazan şoray - bir aşık olursam

www.youtube.com
  • kimlanbu  (19.08.19 09:56:37) 
vay be ne biçim kültürlü çıktınız. redditte sordum kimse bulamadı sldfksd


  • mrz breezy  (19.08.19 22:23:04) 
üsküdara giderikeni de andırıyor hafiften. ebru gündeşin divane diye bir şarkısı vardı "deli mii divane miyiiim" diye o kısma da benziyo başları.

0.35ten itibaren de bbg tarık - of deli gönül şarkısı sanki sdjgfsfdkn

bildiğim 10-20 şarkıya benzetebilirim sanki bunu. nasıl bir şarkıymış.
  • windows95  (19.08.19 22:50:39) 
videoda 36. saniyeden itibaren calan kisim tribun tezahuratlarinda kullanilan bir taraftar marsi olmali. 36. saniyedeki nakarati aksamdan beri esimle onlarca defa dinledik bulamiyoruz bir turlu :)


  • turkuaz  (20.08.19 23:41:54) 
can bonomo love me back


  • sengdil semir  (21.08.19 18:36:32) 
HAHHHH SENGDIL ÇOK YAŞA


  • windows95  (21.08.19 19:01:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.