tinder'dan tanışığınız biriyle evlenir misiniz?

ve bu evlilik mutlu bir evlilik olur mu sizce? çevrenizdeki örnekler nasıl?

evlenmem. mutlu evlilik olabilir hayat bu her şey olası. çevre olayı insanları yanıltır. kimse eşimle tinder da ya da nette tanıştım demiyor. gözlemlediğim kadarıyla arkadaş ortamı diyorlar.

  • ergenpezeveng  (18.08.19 11:58:39)
yok

  • bonanza  (18.08.19 12:03:41)
Geçen duyuruda birisi eşimle tinderda tanıştık demişti

  • rumeli beylerbeyi  (18.08.19 12:06:50)
şimdiki sevgilimle tinderda tanıştık
evlilik gündemimizde yok ama olsaydı evlenirdik
gayet mutluyuz
  • superb  (18.08.19 12:30:29)
tinder değil, ama ona benzer bir yerden tanıştığım biriyle aşık olduk, ilişki yaşadık.
evlenebilirdik de.
ilişki olduktan sonra evlilik neden olmasın?
ben o platformdaysam, orada bulunmak için (sırf meraktan bile olsa) bir sebebim varsa, başkasının da böyle bir sebebi olabilir.
yani ben burada olduğuma göre, benim gibi başka biri de burada olabilir.
kimlerle nerelerde tanışıldığının çok önemi yok, karşınızdakini iyi tanıyın yeter.
  • blatta hiberna  (18.08.19 12:37:53)
evlenirim, evlilik karmaşık bir şey, mutlu olabiliriz de olmayabiliriz de tanıştığımız şeklin şemalin önemi yok. çevremizdeki örnekler, bize yansıttıkları kadar biliriz evlerinde neler oluyor bilemeyiz.

  • selam  (18.08.19 12:38:08)
Neden olmasın?
Çevtemde yok, olsaydı yadırgamazdım.

  • neymis  (18.08.19 12:39:08)
Kurduğunuz iletişim, oluşturduğunuz sevgi, ilgi ve güven bağı, ten uyumu, birlikte eğlenebilmek gibi şeyler değil mi evliliğe karar vermenize sebep olan? Bunlar yoksa nerede tanışmış olursanız olun evlenilmez, bunlar varsa da nereden tanıştığınızın hiçbir önemi kalmaz. Tinder kullanan insan ahlaksız falan mı ki evliliğin önünde duracak bir etken olsun bu? O zaman siz niye Tinder'dasınız? (Siz derken duyuru sahibinden ya da hayır diyen kişilerden bahsetmiyorum ama tanışmış olmanız için kullanıyor olmanız gerekiyor ya sonuçta...)

  • love my way  (18.08.19 13:00:40)
Arkadaşım tinderdan tanıştığı çocukla evlendi. 2 yıldır evliler mutlu görünüyorlar.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (18.08.19 13:01:16)
ona bağlı ama muhtemelen evlenmem yine de hayır kesinlikle evlenmem diyemem

  • tabii lan manyak mısın  (18.08.19 13:08:46)
tinder'daki herkesi kasar olarak gormezseniz tinder'da daha basarili olabilirsiniz.

  • baldur2  (18.08.19 13:28:18)
Evlenmeyi düşünebileceğim biriyle nerede tanıştığıma bakmam. İlişki süpermarket'te kafa kafaya çarpışıp tanışınca Tinder'dan tanıştığına göre çok mu farklı oluyo nedir?

  • noluyo yaa  (18.08.19 13:35:59)
Tinderdaki kız = evlenilmez = çünkü kim bilir tinderdan bulduğu kaç kişiyle birlikte oldu = olmadım diyorsa yalan olmadığını asla bilemezsin.

  • adwokat  (18.08.19 13:40:45)
Sanmiyorum. Tindera "evlenecdgim birini bulayim" niyetiyle girmem zaten. Dolayisiyla tinderdan tanışıp evlenmem dusuk ihtimal.

  • stavro  (18.08.19 15:22:38 ~ 15:48:40)
Tinder’dan biriyle tanışmak ile kafede tanışmanın farkı tam olarak ne ki?

Misal tinder kullanan bir kız var. Yıllarca kullanmış. Sonra bir gün seninle kafede tanışıyor.

Bu durumda tinderdan tanımşmadığınız için farklı bir durum mu var?
  • levpontryagin  (18.08.19 15:46:46)
her ortamdan tanışıp evlenecek ve evlenilmeyecek insanlar olduğu gibi tinder'da da böylesi vardır.

bahsi geçen kişiyi tanımak lazım. ancak o zaman karar verilir.
  • Neill  (18.08.19 15:51:05)
ben de tinder kullanıyorsam, neden olmasın? mutlu ya da mutsuz evlilik olacağı hakkında bir ön bilgi vermez.

  • xvyz  (18.08.19 16:12:47)
Sağlık raporu isterim. Hiv, hpv, hsv2 negatifse olabilir, onun da ihtimali milyonda bir.

  • Cengiz Atay  (18.08.19 17:01:56)
Yakın bir arkadaşım 4 senelik sevgililikten sonra bu yaz evlendi. Aile, hısım, akraba arkadaş ortamında tanıştılar diye biliyor.
Gayet de olur, neden olmasın.

Kaldı ki şu zamanda kafede nasıl birileriyle tanışıyorsunuz anlamıyorum. Ben kafeye, bara gitmişsem zaten kendi arkadaş grubumla gitmişimdir, ya da gidip bir kafede sessizce kitap okuyup çay içiyorumdur. O durumda da benimle konuşan insana "Niye beni rahatsız ediyor!" gözüyle bakarım.

Facebook ilk çıktığında da hesabı olan kıza 'orospu' gözüyle bakıyorlardı, çiftler birbirinin hesap açmasına izin vermiyordu falan. Sen Tinder'ı karşı cinsle tanışmak için kullanıyorsan kadın da o niyetle orada. Bunu istemiyorsan zaten git eşcinsel app.lerini kullan.
  • chitosan  (18.08.19 17:53:34)
Yurtta bir gece sadece dalgasına on kız birlikte tinder açmıştık. Oda arkadaşım oradan tanıştığı biriyle üç yıllık sevgililik sonunda evlendi. Oluyor yani

  • lunatum  (18.08.19 19:46:58)