korsan bilgisayar oyunlari

halen piyasasi var mi arkadaslar?
crackler calisiyor mu? torrent isler vaziyette mi?
bir de oyunu calistirirken veya yuklerken steam'i kapatmak mi gerekiyor? steam sorun cikariyor sanki oyunu calistirmaya calisirken? gerci onu da crackliyorlar sanirim?

Çalışıyor gayet ama eskisi kadar popüler değil. steam açık yükleniyor gayet. isoyu kuruyorsun bir de ek dosya var onu kopyalayıp yapıştırıyosun tertemiz çalışıyor.

  • bahoho  (18.08.19 11:22:32)
Bir ara denuvo mevzusu yüzünden durma noktasına gelmişti. Fakat denuvoyu da halletmeyi becerdi çinliler.

Eskiden nasıl crackliyorsan aynı şekilde crackliyorsun.

Artık esas sıkıntı oyunların beta stabilitesinde çıkması. Sürekli güncelleme geliyor da toparlıyor. Korsan olunca güncellemeyi alamıyorsun
  • denizgonen  (18.08.19 11:31:32)
evet ama hali hazırda steam, epic game gibi şirketler çok ucuz hatta bedava oyun verir oldular. eskisi gibi insanlar korsana yönelmiyor ama yine de devam ediyor.

korsan oyun çalıştırırken steami kapatmak gerekiyor mu sorusu çok sorulan bir soru. forum ve redditten okuduğum kadarıyla insanlar crackli oyunları steamlerine kısayol olarak ekleyip oynadıklarını ve bir sıkıntı yaşamadıklarını söylemiş. ben pek güvenmiyorum. o yüzden korsan oyun oynarken steami kapamakta fayda var.
  • false pretension  (18.08.19 11:42:00)