[]

Diyelim ki guilty pleasure olarak saçma bir wattpad hikayesi yazdınız, ve

Aşırı popüler oldu kitabınız. Yayınevleri teklif falan vermeye başladı. Ama kitabı kimliğinizi gizleyerek yazmışsınız, çünkü çevrenizde duyulduğunda utanacağınız saçmalıkta yazdığınız kitap (romantik komedi ya da erotica vs). Bu kitabın basılmasını ister miydiniz? İsterseniz, no name kalmaya devam mı edersiniz, yoksa isminizi de duyurur musunuz?
 
geçmişte ben buna benzer bir mevzuda bir yayıneviyle iletişime geçmiştim, kimliğinizi gizleme garantisi veremeyiz demişlerdi, neticede devlet sırrı değil, birisi ifşa etse eder.


  • night train  (17.08.19 22:15:09 ~ 22:15:25) 
Bence internette olan internette kalmalı. Ben bastırmazdım, ama takip edenler hikayeye matbu olarak sahip olmayı çok istiyorlarsa onlar için takma isimle bastırırdım.


  • wish i could find a way to disappear  (17.08.19 22:45:40) 
ifşa olmayanı yok onların diye biliyorum. bizde işsiz çok,uğraşıp buluyorlar. night trainin dediği de kanıtlıyor. yoksa ne cevherler çıkar ne cevherler :-)
Japonya'da Kore'de yayıncılar bunu başarıyor, bize gelince yoh. mangakaların çoğunun resmi ve gerçek ismi bilinmez bile.

  • windows95  (18.08.19 00:28:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.