[]

Amazon Kindle (8th gen) epub yükleme

Arkadaşlar selamlar. Bir adet amazon kidnle 8th generation aldım, ellerinizden öper. Eskiden Kobo marka bir cihazım vardı, ona epub arşivimi kopyala yapıştır yaparak kolayca yükleyebiliyordum. Kindle'da bunu neden yapamadım? Epub'ları yanlış yere mi kopyalıyorum? Pc'ye bağlayınca gördüğüm dosyalar active content sandbox, audible, documents, fonts ve voice. Acaba Kindle böyle dışarıdan epub'ları kabul etmiyor mu diye tedirgin olmadım da değil. Rahatlatır mısınız?
 
kindle epub okumuyor. calibre ile mobi'ye çevirin.


  • passion rules the game  (17.08.19 13:35:55) 
@prtg bilgi için teşekkürler, mobi'ye çevirdikten sonra hangi dosyanın içine kopyalayacağım?


  • diskbudur  (17.08.19 13:42:36) 
net hatırlayamadım vallahi, önemi yoktu diye hatırlıyorum. calibreden kindle diye seçerseniz başta o müsait yere atar :)


  • passion rules the game  (17.08.19 13:46:32) 
mobiye cevirdikten sonra kitaba sag tiklayip gonder>ana bellek gibi bi secenek vardi.


  • pide  (17.08.19 14:08:28) 
www.sendepubtokindle.com ile mail olarak gönderebilirsiniz.

alttaki linkteki "Send-to-Kindle E-Mail Settings" bölümünden kindle mail adresini öğrenin. diskbudur@kindle.com gibi.
www.amazon.com
yine aynı linkten "Approved Personal Document E-mail List" bölümüne normalde kullandığınız maili (gmail vb) kaydedin.

artık mobi dosyaları direkt kendi mailinizden, epubları da en üstte verdiğim linkten kindle'a gönderebilirsiniz.
  • unalub  (18.08.19 13:28:35 ~ 13:29:08) 
Mobi'ye çevirdikten sonra direkt at, nereye attığın farketmez :)


  • noluyo yaa  (18.08.19 13:38:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.