[]

hatırlayamadığım bir film

bende bi sürü film var biriyle başlıyorum bismillah. bakalım bunu bileniniz var mı?

kiralık katillerle ilgili eski bir film. biri profesyonel biri işe yeni başlıyor. ölmek isteyen bir kadın var ve kemal sunal filmlerindeki gibi bu katilleri tutuyor. profesyonel olanla uzun uzun konuşmalar yapıyor. kadının yaşadıkları adamı çok etkiliyor. kadını öldüremiyor. acemi olana geçiyor sıra. o işi becerior. "hayatımdaki ilk cinayeti işledim!" diye hoplayıp zıplarken profesyonel olan, "naptın lan!" diye bunu dövmeyebaşlıyor falan garip bir filmdi. filmin jason statham filmlerinden biri olduğu söylendi ama hayır onun filmlerinin tarzında değildi. konusu derin, stathamın filmleri genellikle yüzeysel oluyor.


 
Sylvester Stallone ile Antonio Banderas'ın buna benzer bir filmi vardı. Ama hikaye pek tutmuyor. Sylvester tecrübeli bir kiralık katildir. Antonio ise işe yeni başlamış bir başka kiralık katildir. Antonio kendini ispat edebilmek için Sylvester'ın işlerine çökmeye başlar. Güvenlik uzmanı bir kadının ortadan kaldırılması gerekiyordur. İşi Sylvester alır. Ama yapmaktan vazgeçer. Fakat Antonio vazgeçecek gibi değildir. Sylvester kadını koruması altına alır. Antonio da ikisini birden öldürmek için peşlerine düşer.

Aradığın film olmama ihtimali yüksek ama güzel bir film olduğunu düşündüğüm için yazayım dedim.

Filmin IMDB linki şu:
www.imdb.com
  • puyule  (17.08.19 13:21:02) 
www.imdb.com olabilir.


  • Uncle Sam  (17.08.19 13:37:10 ~ 13:37:44) 
Maalesef bunlar değil. Benimkine dair çok net şeyler hatırladığım halde bi türlü bulamıyorum. Şu durumda çok az şey hatırladıklarım sorulmasa da olur kanımca.


  • Professor Wild  (17.08.19 14:18:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.