İngilizce pratik için evde yabancı misafir etmek

Bunu yapan birkaç kişi gördüm. Yurt dışından gelen insanları hiçbir karşılık beklemeden evinde misafir ediyor ve ingilizce pratik yapmış oluyor. Bir gün Japonya'dan, bir gün İspanya'dan biri geliyordu. İlk başlarda pek aklıma yatmadı. "Elin adamı seni öldürse kimsenin haberi olmaz" dedim ama bi gittim baktım, elin ispanyolu sabah ekmek almaya gidiyor, arkadaş yatıyor evde. Şimdilerde bi sınav dolayısıyla pratiğe ihtiyacım var. Benim aklıma yattı bu iş ama hangi siteden bu işler güvenlidir? Biri benim evimde niye kalsın sorularıma yanıt aramaktayım. Bu işi bilen varsa beri gelsin.

Not: para alıyor muydu acaba milletten

airbnb. ortalamanın yarısı fiyata teklifler ver ve ingilizce dil şartı ekle sonra gör cümbüşü. ayrıca bu derdini de belirt. bazı kişiler çok sessiz oluyor ve hiç konuşmuyor

  • avatar is back  (16.08.19 21:27:46)
Ben yıllar önce couchsurfing ile yapardım ama en az 4 yıldır kullanmadım ne durumda bilemem.

  • balik kraker  (16.08.19 21:38:24)
Düşün adam dunyanin bir tarafından kalkmis gelmis gezmeye. Senle ne derdi olabilir ki?

  • stavro  (16.08.19 23:18:48)
İngilizcemi böyle geliştirdim, çok dost edidim; Couchsurfing'i tavsiye ediyorum. Profilinizi ayrıntılı doldurursanız guest bulabilirsiniz. Siz bedava yer açıyorsunuz, o insanlar da size zaman ayırıp sosyalleşiyor. Etkinliklerine de katılabilirsiniz.

  • kaset  (17.08.19 03:35:52)