[]

Huawei?

Telefon alacağım. Amerika muhabbetinden sonra huawei alınır mı?
 
evet


  • vladimirdökümov  (16.08.19 18:42:12) 
Alınır


  • datnet  (16.08.19 18:44:34) 
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir e ticaret firmasında çalışıyorum. Amerika ambargo muhabbetinden sonra peynir ekmek gibi satan cihazların satış oranı yarı yarıya düştü ancak hala diğer markalarla eşit oranda satışı var. Bu bir fikir oluşturabilir kafanızda. Bana kalırsa alınır :)


  • Deathcomenearme  (16.08.19 20:03:18) 
Şuan alınır evet. Herhangi bir engelleme yok Google tarafından. Ama gelecekte bir engelleme/ambargo olursa cihaz güncelleme alamaz tabi. Huawei ayrıca kendi işletim sistemini de geliştiriyor bir yandan.


  • sartresartresartre  (16.08.19 20:26:26) 
Huawein'in işletim sistemi yakında çıkacak. Gayet alınabilir telefonları, Google engellemelerine aklınız takılmasın.


  • aynabugusu  (17.08.19 00:27:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.