full egea mı boş focus mu?

merhaba,

iki seçeneğim var: ya full egea yada boş focus. her ikisi de son model.

hangisini alırdınız? neden? tşk.

not: başka seçenek belirtmeyin bu iki model'den birini tercih etmek zorundayım.

Full egea 10-0 önde götürür.

  • Boris  (16.08.19 14:52:13)
Boş focus ne kadar boş? Dizel mi?
Egea ne kadar ful? Dizel otomatik mi?
Yakıtı siz karşılayacaksanız hangisi dizelse o.
İkisi de dizelse bence focus.
  • Trene çelme atan adam  (16.08.19 14:54:45)
Boş focuss'un şahinden farkı ne ? Direksiyon,pedallar , vites, cam , kapı vs. şahinde doğan da bulunan şeyler.Sürüş konforunu yaratan opsiyonel donanımlar. Tabii ki egea

  • synax  (16.08.19 14:58:24)
boş focus ve dolu egea kullanan birisi olarak boş focus her türlü öttürür.

şirket arabam dizel manuel focus. park sensörü dahil hiçbir özelliği yok.
arabam bakıma gittiğinde muadil olarak dolu egea vermişlerdi, tam bir kütük araba.

focus ile egea mukayese kabul etmez.

edit: bunu focusun bomboş olmasına her gün söven birisi olarak yazıyorum bu arada.
  • teritori  (16.08.19 15:00:19 ~ 16:35:33)
Güvenlik ve sürüş için focus, diğer her şey için egea.

  • etna  (16.08.19 15:37:29)
Motor seçenekleri önemli ama eş değer ise full egea

Egeaya çamur atanlara bakma, bayiye git dene. Kimisi “kıl” oluyor vay konfor vay bilmem ne diye.
  • infernalcadre  (16.08.19 16:21:03)
Egea'ya araba diyemeyen arabadan anlamayan arkadaşları, kütük diyenlere bakma. Full egea her türlü alır. Focus'un tek artısı direksiyon hissiyatı ve yol tutuş. Egea'nın otopark.com incelemesini izleyebilirsiniz gayet konforlu bir araba. Hele hatchbackse hiç düşünme direkt egea.

  • thewhitewolf  (16.08.19 16:55:22)
kuzenim yeni egea aldı. boş hatchback. hiç sevmedim arabayı. full+full olsa da sevemem.

  • kablelvuku  (16.08.19 16:58:06)
Egea daha güzel ve yerli üretim. Üstelik full ve 2. El olarak daha rahat satarsiniz. Üstelik dizel motorlari bence daha saglam ford a bakarak

  • samiabi19  (16.08.19 17:16:05)
Fokus

  • Delay Fuze  (16.08.19 22:42:06)
egea'dan yana tercihimi kullanıyorum.

hem de full egea'dan.

dizel almana da gerek yok. 1.4 turbo egea alıp, sakin kullanımla da çok fazla yakmayacağını düşünüyorum.
  • rain when i die  (16.08.19 23:16:28)
donanım güzel ama alt yapı daha önemli.

  • nuisance  (16.08.19 23:18:43)
Egea

  • Delay Fuze  (18.08.19 00:33:30)