[]

İstediğim ALES puanı ile yükseğe başvurmak

Başlık biraz garip olmuş olabilir. Şimdi elimde bir ales puanı var (geçerlilik süresi bitmemiş). Yeniden ales'e girdiğimi ve eskisinden daha düşük bir puan aldığımı varsayalım.

Bu durumda eski puanımla da yükseğe başvurabilir miyim yoksa geçerli olan en son girdiğim ales mi olur ?


 
geçerli olan herhangi bir puanla başvurabilirsiniz, sonradan girip düşük almanın 100 liradan başka zararı olmaz.


  • signore  (16.08.19 00:55:01) 
120 lira olacak o


  • JackDanielSparroww  (16.08.19 01:44:44) 
istediğiniz puanı kullananilirsiniz.


  • tabirimekruh  (16.08.19 02:28:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.