[]

Yurtdışından alınacak laptop tavsiyeleri

Herkese öncelikle selamlar bir çok Arap ve Avrupa ülkelerine seyahat eden bir yakınım üzerinden bir laptop pc getirteceğim fiyat aralığım 950$ ve altı(daha üstü olmuyor) istediğim özellikler:9. Nesil i5 ya da i7 işlemci gtx 1650 4gb ekran kartı (bu en önemlisi), 8gb arttırabilir ram (tercihen çift slot) 256gb arttırabilir ssd depolama alanı ısınma problemi olmamasi için çift fan olmalı diğer Özellikler çok mühim değil sadece Acer,hp,casper, vb. Kronik sorunu olan markalardan tavsiye vermeyin lütfen.
Aklımda Asus rog 531gt, msi gf63 thin var.(bu model tek fan ne yazık ki) ayrıca tavsiyelerinizi dikkate alacağım. 
dell'e bak.
memnunum. veya lenovo.
bu ikisinin kampanyasi cok oluyor, fiyat performans canavari urunler sunuyorlar eger saglam bir kampanya yakalayabilirsen.
  • baldur2  (15.08.19 05:07:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.