[]

Iyi bir metal parlatici bilen var mi?

Iki farkli urun denedim istedigim sonucu vermedi. Ben cok kucukken bizim evde bir parlatici vardi, birebir tahin kıvamında ve rengindeydi, resmen mucize yaratiyordu. 20 yildir uzerini toz pas kaplamis metali bi silmede ayna yapiyordu. Oyle muthis kuvvet uygulayip bi saat ovalamiyordun da.
Bunun gibi bir dey bulamıyorum simdi. 
coca cola


  • sparkle kiddle  (15.08.19 00:07:55) 
ciddi mi?


  • stavro  (15.08.19 00:30:12) 
pirinci de kromu da çeliği de mi parlatıyordu? bence eksik bilgi var.


  • e haliyle  (15.08.19 01:19:25) 
bence siz bunu arıyorsunuz

urun.n11.com
  • angelofdeath  (15.08.19 11:21:39) 
coca cola yalanmis galiba. :(
cok ozur dilerim. wd 40 falan da degildir herhalde. o onleyiciydi. bilemedim :(

  • sparkle kiddle  (15.08.19 11:28:51) 
vikaul maden cilası


  • lancelot du lac  (15.08.19 16:32:16 ~ 16:32:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.