[]

yabancı arkadaşa düğün hediyesi

haftasonu ispanyol bir arkadaşım alman bir kız ile evleniyor. düğün almanya'da olacak. sizce düğün hediyesi olarak türkiye'den ne götürmem uygun olur? ecnebilerde böyle bir gelenek var mıdır?

hayatında çeyrek altından başka bir hediye almamış biri olarak yardımlarınızı arz ederim.


 
kilim olabilir. ama hafif ve el yapimi olanlarindan. kullanmak icin degil yani.

2-3 paket turk kahvesi ve kahve fincani takimi olabilir. yanina da lokum.
  • batlegolas  (14.08.19 23:22:09) 
Genelde adet zarf icinde para verilmesidir ancak bizdeki taki toreni zorunlulugu gibi degil, ev hediyesi de hos olur.


  • lallala  (14.08.19 23:43:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.