[]

S8 plus mi A70 mi

Hacilar benim note 4 eskidi. Nfc onemli ben icin pil ömrü de. Normalde param yetse s10 plus alicam ekranin mavi ısık sogurmasindan dolayi.
 
S8 plus kullanıyorum çok memnunum


  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (14.08.19 22:16:19) 
Geçen hafta aynı karşılaştırmayı yapıyodum ablam için. 2k görüntü ve galiba biraz daha iyi fotoğraf çekebilmesine karşılık 500 tl daha pahalı s8plus. Değmeyeceğini düşünüp a70 aldım. Gayet şık telefon.


  • IncredibleMau  (14.08.19 23:36:23) 
a70 bildigin fiyat performans canavari olmus. a70 al kanka.


  • baldur2  (15.08.19 05:12:03) 
SAR değerlerine bak ve ona göre al bence.Bende S serisinde çok ciddi bir SAR değer farkı var.


  • josefen  (15.08.19 08:01:43) 
s8 plus canavardır.


  • lancelot du lac  (15.08.19 16:34:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.