[]

E-reader

amazon Paperwhite 1 vs 2 vs 3 vs 4
yada baska bır tavsiye model var mı bildiğiniz? f/p olarak bakıyorum. gereksiz yere 3 veya 4 almak istemiyorum 
All new kindle bakabilirsiniz tam bi f/p urunu. Arkaplan isigi da var. Ppw den farki yanilmiyorsam waterproof olmamasi, hafizasi ve ppi farki. Ppi farki da cizgiroman vs okumuyosaniz onemsenecek duzeyde degil aradaki fiyat farkina gore.


  • influx  (14.08.19 23:53:47) 
Bende eski seri bir paperwhite var, geçenlerde all new kindle ile karşılaştırdım, pek bir farkını göremedim. F/P açısından bakıyorsanız influx'a katılıyorum. All new Kindle gayet başarılı.


  • salihdt  (15.08.19 00:21:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.