[]

Oto yıkama işi hakkında bilgi?

selamlar

uzun zamandır yatırım yapmak istediğim bir iş bakıyorum. ekonomik ortam nedeniyle de her işe balıklama atlanmıyor haliyle. Son zamanlarda bu oto yıkama işine biraz merak saldım. birkaç tane devirli yer var sermayeme uygun. fakat bu işi hiç bilmiyorum. yani bir araç yıkanmada ne kadar kar bırakır? yağışlı günlerde araç gelir mi? gelirler giderler nedir? günde kaç araba gelirse kurtarır? işin içinde olan yada bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?


 
Uzerinize alinmayin ama nerede bir is bilmeyen tanidigim var ise, oto yikama isini arastiriyor. suriyeli afgan fln calistirirsaniz kazanirsiniz. Hali fln da yikarsiniz, guven saglayip evden eve teslim fln da yaparsiniz


  • oscar  (14.08.19 22:58:34) 
bildiğim kadarıyla büyükşehirlerde oto yıkamacılar oto yıkamadan değil detailing, komple temizlik, detaylı temizlik dedikleri şeyleri iteleyip asıl parayı kazanıyorlar.
sadece "oto yıkama" ancak dükkanı döndürür, belki de döndürmez bile.

  • nuisance  (14.08.19 23:21:59) 
Hevesinizi kacirmak gibi olmasin ama yaninizda calisacak cahil cuhela adamlarla ugrasacak kadar sabirliysaniz girin ama zor is, bi de artik bircok benzincide makine var, kendi adima onlari tercih ediyorum, supurge de var 2 tl. 30-35 tl vermek yerine 10-12 liraya ic-dis isimi halledip cikiyorum.


  • msb  (15.08.19 00:57:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.