[]

İstanbul'a çok uzak olmayan 2 günlük tatil

perşembe cuma kalıp cumartesi dönmelik,
çift olarak gidip denize girip sahilde bira patates yapıp akşamları da rakı balığa bağlayabileceğimiz neresi var?

arabayla max 3-4 saatten daha fazla yol olmazsa iyi olur.

 
İğneada olabilir. 3 saat falan. Tabi Karadeniz olduğu için, denizin durumu hakkında garanti veremem ama onun dışında minicik, güzel bir yer. Rakı balık, bira patates istemediğiniz kadar yaparsınız.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (14.08.19 21:32:55) 
Enez ya da erikli. Daha yakın olsun derseniz şarköy de fena değildir


  • lunatum  (14.08.19 21:42:02) 
(bkz: şarköy )


  • meldaras  (14.08.19 21:48:09) 
iğneada +1


  • livaist  (14.08.19 21:54:11) 
Yalova tatilpark


  • windows95  (14.08.19 21:56:34 ~ 21:56:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.