[]

Giyim kusam ve imaj olusturmak

Giyim konusunda cok takintiliyim. Cok zor begeniyorum ve uzerime yakisacak birsey bulmakta zorlaniyorum. Yardim almak istiyorum. Bi ara arkadasim magaza kataloglarina bak dedi. Hic tarzim degil herkese uymuyor genelde. İyi giyinmek icin ne yapmam gerekiyor. Para cok problem degil.
 
O zaman öncelikle tarzını/ beğendiğin tarzı belirtmen gerekir.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (14.08.19 21:33:50) 
Instagram'da moda sayfaları oluyor. Tarzını beğendiğin bir model mutlaka çıkar. Kim olduğuna bak sonra onun profiline bak. Genelde aynı tarz giyinmiş olur diğer fotoğraflarında da. Takip listeni arttırdıkça daha fazla kaynağın olur.


  • influx  (14.08.19 21:38:32) 
Vücudun ne durumda? Vücut güzel değilse ne giysen yakışmaz zaten.


  • Delay Fuze  (14.08.19 21:38:46) 
yukaridaki yoruma katiliyorum. vucut mukemmelse her sey yakisir. kotuyse hicbir sey yakismaz. bir cok insan bu ikisinin arasinda. ama dedigim gibi fazla kilo falan varsa instagram modellerini taklit etmek sonucsuz kalacaktir. onun disinda duzgun bir magazaya sadik kalmak yardimci olabilir cunku onlarin magazada sezonda sattigi seyleri profesyonel bir stilist secip duzenliyor vs. dogaclama yapmak olmaz.


  • hot potato  (14.08.19 21:43:02 ~ 22:18:55) 
@delay fuze vücut gelistirmeyle ugrasiyorum fena sayilmaz


  • sack jparrow  (17.08.19 11:33:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.